Salı , 18 Haziran 2019
Ana Sayfa / Çelik Kapı Firmaları / Uzunlar Çelik Kapı

Uzunlar Çelik Kapı

Villa Kapı

Hakkımızda

Uzunlar Çelik Kapı, çelik kapı konusunda özelleşmiş bir şirkettir.

Uzunlar Çelik Kapı, Uzunlar firmasının kurulduğu 1980 yılında, ağırlıklı olarak mobilya üretimi ile bireysel ve kurumsal dekorasyon alanında hizmet sunmuş, kısa sürede bu kulvarda sayılı firmalar arasına girmiştir.Kurum, Uzunlar Çelik Kapı adını aldığı 1982 yılından itibaren, mobilya ve dekorasyon alanındaki başarı ve deneyimini çelik kapı üretimine yansıtarak, çelik kapı sektöründe yenilikçi ve öncü kimliğini kazanmıştır.
Uzunlar Çelik Kapı
Çelik Kapı üretimi konusunda dünyadaki gelişmeleri ve buna bağlı teknolojiyi yakından takip eden Uzunlar Çelik Kapı, aynı üstün yapıyı kendi üretim hattına da getirmiştir.

Uzunlar Çelik Kapı Tüketici Ödülü Çelik Kapı üretiminin başlangıcından sonuna kadar kalite kontrol üst düzeye çıkarılmıştır.

Tuketici oduluUzunlar Çelik Kapı olarak bize tam anlamıyla güvenen müşterilerimizin memnuniyetini, bir değer olarak taşırken çelik kapı alanında sistemli ve kaliteli bir üretim; kurumsal anlamda katılımcı bir yönetim anlayışı; ticarî mecrada gerek yurt içi gerek yurt dışı kaynakları ile kârlı, uluslar arası saygınlığa sahip bir kurum olmak ve ülkemize ekonomik katkıda bulunmaktır.

Uzunlar Çelik Kapı‘nın güven ve kaliteye dayalı üretim anlayışı, zengin ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyeti TÜKETİCİ 2007 KALİTE ÖDÜLÜ BELGESİ ile tescil edilmiştir.

İletişim

Adres : Atatürk Cad. No:39 Basibüyük / Maltepe – ISTANBUL
Telefon : 0(216) 421 09 37-38
Faks : 0(216) 421 13 51
Email : info@uzunlarcelikkapi.com
İnternet Sitesi :http://www.uzunlarcelikkapi.com

Kimler Neler Demiş?

avatar
500