Pazar , 18 Ağustos 2019
Ana Sayfa / Çelik Kapı Firmaları / Uzunlar Çelik Kapı Hakkında ve Fiyatları

Uzunlar Çelik Kapı Hakkında ve Fiyatları

UCUZ ÇELİK KAPI GERÇEĞİ

Dış dünyayla tüm bağımızı koparan bize kendimize ait bir kale olduğu hissini veren, ailemizle ya da tek başımıza yaşadığımız içinde huzur bulduğumuz, bir bakıma sığınağımız olan evlerimizi daha güvenli bir hale getirmek adına Uzunlar Çelik Kapı sizin için çalışıyor.

Diğer ucuz kapılardan farkımız ne?

Üzülerek söylemek istiyoruz ki piyasada ucuz çelik kapı diye satılan bir çok kapı maalesef çelik kapı değildir.

Çelik yerine daha ucuz malzemeyle üretilen bu kapılar kullanıcıya ucuz çelik kapı yalanıyla satılıp hırsızlara resmen davetiye çıkarılmaktadır.

Bu tarz kapıları elinizle dahi bükebilirsiniz. Dıştan bakıldığında son derece sağlam görünen bu fabrikasyon kapılar dışarıdan gelen en ufak bir müdahalede ne kadar sağlam olduklarını size gösterecektir.

Bir bakıma bizim kalemiz olan evlerimizi bu şekilde güvenli tutmamız imkansızdır.

Çelik kapınızın ucuz olması aynı zamanda kaliteli ve sağlam malzeme kullanılıp yapıldığında kıymetlidir.

Biz Uzunlar çelik kapı olarak size bu garantiyi veriyoruz. Ürünlerimiz ilk elden son kullanıcıya kadar tamamen kontrol altında olup bizzat uzunlar çelik kapı imalathanesinde üretilmektedir.

Tüm çelik kapılarımız en üst kalitede malzemelerden üretilip montaj esnasında da kalite ve montaj esaslarına uyularak teslim edilmektedir.

Nasıl hem ucuz hem kaliteli olabiliyoruz?

Uzunlar çelik kapı bünyesinde barındırdığı deneyimli personeller sayesinde kendi imlathanesinde yaptığı üretimin yanısıra ilk an da doğru ölçü alma ve uygun malzeme kullanımıyla oluşabilecek her türlü aksaklıkları sıfıra indirger.

Ürünlerimizin hiçbiri fabrikasyon olmayıp tamamıyle kendi üretimimizdir.

Bu hem ürünlerimizin kalitesini kontrol etmeyi hemde imalattan dolayı arada aracı olmadığı için maliyeti düşürmemizi sağlamaktadır.

Böylelikle üretmiş olduğumuz çelik kapılarımızı gerçek ucuz çelik kapı olarak piyasaya sürebiliyoruz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
500