Pazartesi , 9 Aralık 2019
Ana Sayfa / Çelik Kapı Firmaları / Sefaköy Ucuz Çelik Kapı

Sefaköy Ucuz Çelik Kapı

İÇK İstanbul Çelik Kapı :

İÇK İstanbul Çelik Kapı,Çelik kapı , Çelik Kapı fiyatları, çelik kapılar, Çelik kapı İmalatı sektöründe kalite ve uygun fiyat politikası ile şimdiden çelik kapı firmaları arasında hak ettiği noktaya ulaşmıştır. ICK sadece çeik kapı satışı değil aynı zamanda fabrikasında çelik kapı imalatı da yaparak tamamen kendi imalatı olan çelik kapı modelleri‘nin satışını yapmaktadır.

İÇK (İstanbul Çelik Kapı) TOKİ’nin bir çok toplu konut projesinin çelik kapılarını yapmış ve sektörde kısa zamanda çok firmalara hizmet vermiştir. Siz de kaliteli çelik kapı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İçk İstanbul Çelik Kapı Farkı :

Çelik Kapı Kaliteli Olmalı
Çelik Kapı Güvenlik Sağlamalı
Çelik Kapı fark Yaratmalı
Çelik Kapı Sağlam Yapıda Olmalı
Çelik Kapı Güven Vermeli

Çelik Kapı İmalatı :
İstanbul Çelik Kapı Çelik Kapı imalatı nda sektöründe güvenle ve taahhütlerini zamanında bitirerek çelik kapı ve çelik kapı imalatı ile başarılı bir şekilde hizmet vermiş ve çelik kapı fiyatları ile piyasada çelik kapı konusunda hakim bir yere gelmiştir.İstanbul çelik Kapı Firması nın diğer çelik kapı firmaları ndan ayıran en büyük özellik ise çelik kapı sektöründe bir çok değişik ve kendine özgün çelik kapı imalatı yaparak sektöründe öncü firmaların arasına girmiş ve her geçen gün çelik kapı konusunda müşteri port föyünü genişleten istanbul çelik kapı , çelik kapı imalatı na hersene yeni modeller ekleyerek Çelik Kapı sektöründe ileriye doğru hareket etmektedir.
Sitemizdeki modellerimize ait çelik kapı fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

FABRİKA
ADRES: Halkalı Cd. No: 195 Nevzat Kurt İş Merkezi C Blk. 1-2-3 Sefaköy / İstanbul
TEL : +90 212 580 43 03
: +90 212 580 43 04
GSM : 0533 964 38 50
FAX : +90 212 580 41 81
e-mail: info@ick.com.tr

Kimler Neler Demiş?

avatar
500