Pazartesi , 14 Ekim 2019
Ana Sayfa / Çelik Kapı Firmaları / Onur Çelik Kapı Firması

Onur Çelik Kapı Firması

Onur Çelik Kapı Hakkında

Öncelikle Onur Çelik Kapı olarak sizlere online olarak da ulaşabilmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Yıllardır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren Onur Çelikkapı sürekli yenilediği ürün ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edindi.Çelik kapı üretimi,satışı alanında kendini kanıtlayan Onur Çelikkapı ,Kayseri ve tüm Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan Onur Çelikkapı ,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

Araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak Onur Çelikkapı ‘nın başlıca hizmetlerindendir.

Türkiye’nin ve Dünya’nın ileri gelen çelik kapı firması olmayı hedefleyen Onur Çelikkapı hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır Onur Çelikkapı ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Onur Çelikkapı teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Onur Çelikkapı , Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmek, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmak.

Bunun için de müşterilerine sorunsuz ürün ve sorunsuz garanti sağlamak. Ürün satışıyla birlikte tüketicinin konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak. Temiz ürün sağlamak. Temiz hizmet vermek.

İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Şirketimiz kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir.

Yılların verdiği tecrübe ve gururumuz,” KALİTELİ ÜRÜN” anlayışımızı değiştiremez

“Yüksek kaliteli ürün” ana prensibimizdir.

Müsteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre,”müşteri daima haklıdır.”

Istekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi ” VIZYON ” edindik

onur celik kapi

Onur Çelik Kapı İletişim

E-Mail info@onurcelikkapi.com

Tel: 0212 497 42 27
Tel: 0530 545 72 26

Onur Çelik Kapı Adres: Yıldırım mah. Fevzi Paşa cad. No:1 Bayrampaşa/İst.

Kimler Neler Demiş?

avatar
500