Cuma , 21 Şubat 2020
Ana Sayfa / Çelik Kapı Firmaları / Ferrino Steel Door
ferrino çelik kapı

Ferrino Steel Door

Ferrino Steel Door Hakkında

Vizyonunu üst grup kaplama kapıların üretim ve pazarlanması devamında satış sonrası hizmet kalitesi prensiplerine oturtmuş bir firma olarak Kadirli Organize san.Bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Ferrino; Güçlü alt yapısıyla entegre bir tesis olup aylık üretim kapasitesini 1500 adet kaplama lüx kapı olarak defalarca test etmiş ülkemizin alanında en etkin lider firmasıdır.

Ferrino ; ülkemizin farklı noktalarında satış ve sonrası hizmet,zamanında teslimat,etkin çözümler,güvenilir temsiliyet esaslarına dayalı uzman ekiplerce varlığını pekiştirerek devam ettirmektedir.

Araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak FERRİNO Çelik Kapi’nın başlıca hizmetlerindendir.

  • Toros Mahallesi Barış Manço Blv. Efendioğlu Apt. Zemin Kat No:23 (Nur Yapı Yanı) KADİRLİ / OSMANİYE
  • Müşteri Hizmetleri  0 322 232 60 10  adanaferrinokapi@hotmail.com
  • www.adanaferrinocelikkapi.com/

Fiyatlar hakkında

Ferrino door web sitesinde fiyatlar sunulmamaktadır. Kapı fiyatları hakkında net bilgiyi firma iletişim bilgilerinden alabilirsiniz.

Ferrino Steel Door firması Toros Mahallesi Barış Manço Blv. Efendioğlu Apt. Zemin Kat No:23 (Nur Yapı Yanı) adresinde yer almaktadır. 37.044751 – 35.291319 harita üzerinden yol tarifi almak için kullanmanız gereken GPS koordinatlarıdır. ÇELİK KAPI, Osmaniye Çelik Kapı, Adana Çelik Kapı, kategorilerine ait diğer firmalara benzer firmalar menüsünden ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
500