Pazar , 18 Ağustos 2019
Ana Sayfa / Çelik Kapı Fiyatları / EŞSİZ ÇELİK KAPILAR UCUZ ÇELİK KAPI’DA

EŞSİZ ÇELİK KAPILAR UCUZ ÇELİK KAPI’DA

Eşi ve benzeri olmayan çelik kapı modelleri son çıkan çelik kapılara bir yenisi daha eklendi artık çelik kapı sektörü kendisini yeniliklere adamakta ve satış ağına yeni çıkan eşi benzeri olmayan çelik kapı modellerini satışa sunmaktadır.

Bir zamanlar adını çivi kilit diye tabir edilen kapılar şimdi sökülüp yenisi ile değişmektedir.

Bu kapılar hem dikkat çekici hem göz alıcı renkleri ile tüketicinin beğenisini kazanmış hemde uygun fiyatı yeni trendlere imzasını atmaktadır,

En çok satışı yapılan çelik kapı modelleri arasında çizilmez ahşap yüzeyli ve lamine kaplama yüzeyler alıcısına daha cazip gelmektedir.

Şimdi yeni moda çelik kapılar arasında lake çelik kapı modelleri dikkat çekmektedir. Bu lake diye tabir edilen kapıların farkı çift renkli ve park yüzeyli olması dahada dikkat çekici olmaktadır. temizliği kolay ve şık duruşu ile en çok satılan çelik kapılar arasında yerini alacığı konuşuluyor,

Ayrıca ekstra olarak bu modelde uygulanan 3 ad monoblok kilit kullanımı hırsızlara karşı kendizi daha güvende etmenizi sağlamaktadır.

Tutma kolu diğer çelik kapı modellerindekinden daha farklı olmakta ve kendi tarzına farklı bir hava katmaktadır.

Ayrıca kasada farklı bir büküm kullanılmakta bombe kasa diye tabir edilen çok şık bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır.

En çok merak edilen soruyu duyar gibi oluyoruz acaba bu çelik kapı fiyatı kaç lira ?? montaj dahil 1000 tl den satışı İstanbul içi ger yere yapılmaktadır.
Furkan çelik kapı adresinde bu çelik kapıyı inceleme fırsatı bulacaksınız.

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
500
1 Yorumlar
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En Çok Tepki Alanlar
Favori yorumlar
1 Yorum Sahibi
Furkan Çelik Kapı Yazar yorumları
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Furkan Çelik Kapı
Ziyaretçi
Furkan Çelik Kapı

çok güzel eline sağlık site kelime ve ifade anlamında zenginleşmiş başarılarınızın devamını diliyoruz..