Cuma , 21 Şubat 2020
Ana Sayfa / Çelik Kapı Tercih Sebebiniz

Çelik Kapı Tercih Sebebiniz

Tahta kapılar güvenlik açısından yetersizdir aynı zamanda kilit sistemleri de çelik kapılara göre yeterli güvenliği sağlayamamaktadır. Fakat alınacak çelik kapının özellikleri ve kilit sistemleri de çok iyi irdelenerek bilinçli bir şekilde kapı tercihi yapılmazsa tahta kapıdan daha az güvenlikli hale gelmektedir.

Evvela çelik kapının gövde kısmında yeteri kalınlıkta saç kullanılmış mı onu anlayabilmek lazımdır. Yeterince saç kalınlığı olmayan çelik kapılar teneke gibi çok rahatlıkla parçalanmakta ve tahta kapıdan daha güvensiz bir kapınız olmaktadır. Bunun bilince olarak alacağınız çelik kapıda dikkat edilmesi gereken önemli bir diğer nokta ise kullanılmış olan kilit sistemidir.

Firmamızın patenti kendisine ait olan kilit sistemi ile geliştirmiş olduğu çelik kapı modelleri, kapılardaki güvenlik açığını ortadan kaldırmakta ve tam güvenlikli kapılar satışa sunarak içiniz rahat bir şekilde sizleri ve yakınlarınızı muhafaza etmektedir. Ayrıca çelik kapı modelleri tahta kapılara göre daha iyi bir dizaynla evinize güzel bir görsellik katmaktadır. Çelik kapının bu kadar avantajının yanı sıra birde sıcak ve soğuk hava akışını tahta kapılara oranla daha iyi muhafaza etmekte ve evinizde olması gereken sıcaklık ayarlarını dengede tutmaktadır.

Çelik kapı, ucuz çelik kapı

Kimler Neler Demiş?

avatar
500