Cuma , 21 Şubat 2020
Ana Sayfa / Çelik Kapı Firmaları / Astaş Çelik Kapılar ve Fiyatları
astas celik kapi

Astaş Çelik Kapılar ve Fiyatları

Astaş Çelik Kapı bir TÜRK markasıdır ve dünyanın en güvenli seviyesi olan ENV-1627 standartında olup, Class 6 sınıfında kilit bölgesi dayanım test seviyesini geçmiştir.

Astaş yasalara, mevzuat şartlarına, tüketicinin bilinçlendirilmesine, insan ve çevreye değer verme düşüncesine dayanan uygulamalarını, insan kaynaklarını eğitimlerle destekleyerek sürekli geliştirir.

1500 TL’den başlayan fiyatlarla çelik kapıları vardır.

Çelik Kapılarımız ENV-1627 standartında olup, Class 6 sınıfında kilit bölgesi dayanım test seviyesini geçmiştir.

Astaş Çelik Kapı Modelleri

astas-celikkapi-mo-01-1

astas-celikkapi-naz

astas-celikkapi-nova-pn-03-1

astas-celikkapi-roza

astas-celikkapi-step-pn-02-1

Çelik kapınızın niteliği evinize değer katar.

Dış görünüş hepimiz için önemlidir. Başkaları tarafından güzel, bakımlı veya hoş görünmeyi hepimiz isteriz. Kaliteli yaşam tarzını benimsemiş kişilerin dış görünümlerine verdiği önemi en çok evlerinde görmeniz mümkündür. Bir evin güzelliği, ilk olarak dış kapıda başlar.

‘Daire Giriş Kapısı’ evin ilk izlenim noktasıdır ve evinizin geri kalanını temsil eder, ipuçları sunar, ev sahibinden izler taşır. Yapılan araştırmalara göre, bir evi satın alıp almamanın karar verme süresi 8 saniyedir. Bu kısa sürenin yarısı dış kapı önünde geçmektedir. Bu araştırmalardan çıkan sonuç, bizlere çok açık şunu göstermektedir: Çelik kapı, karar verme sürecinde en önemli etkendir

Modeller

woodlam_doors

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
500
Celal
Ziyaretçi
Celal

2 adet almak ıstiyorum fiyat araligi kac tl. Basliyor