Salı , 18 Haziran 2019
Ana Sayfa / Çelik Kapı Firmaları / Ankara Çelik Kapı

Ankara Çelik Kapı

Ankara Çelik Kapı Hakkında

Ankara’da 1993 yılında kurulan şirketimiz çelik kapı tasarımı, üretimi, satışı ve servisi konularında faaliyet göstermektedir. Geçen 20 yılı aşkın sürede müşteri memnuniyetini daima en önde tutup, teknolojiyi sürekli takip ederek tempolu biçimde büyüyen şirketimiz sektörde kazandığı başarıya siz değerli müşterilerimiz sayesinde ulaştı. Güveninize layık olmak için bundan sonra da aynı çizgiden sapmayacağımıza emin olabilirsiniz.

Üretimini 3500 m2’si kapalı alan olmak üzere 30.000 m2 ‘lik alana sahip geniş ve modern fabrikasında sürdüren Ankara Çelik Kapı, boya tesisi ve merkez sergi salonu ile üç farklı yerde çalışmalarını sürdürmektedir.

2012 Yılında gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla birlikte daire çelik kapılarımızın yanında villa ve dış cephe kapılarımız da en üst kalite seviyesine ulaşarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuldu.

Ankara Çelik Kapı olarak ürünlerimiz Türkiye’nin hemen her bölgesindeki en kaliteli, en lüks projelerde tercih edilmektedir. Ürünlerimize perakende müşterilerimiz de kendi satış mağazalarımızdan ve Koçtaş yapı marketlerinden ulaşabilmektedir.

Ankara Çelik KapıGerçekleştirdiğimiz ihracatlarla ürünlerimizin uzun yıllardır yurtdışında da satışı yapılmaktadır. Fransa, Almanya, Yunanistan, Azerbaycan, İran,Irak, Suudi Arabistan, Libya, Nijerya, Afganistan ve Tacikistan gibi ülkelere yaptığımız ve giderek büyüyen ihracatımızla dış pazarda da tanınan bir markayız.

Ankara Çelik Kapı olarak 2013 yılında aldığımız “DIN EN 1627:2011 Class 5 Seviyesi Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikası” ile Avrupa’daki 5 çelik kapı üreticisinden biri ve Türkiye’de de ilk ve tek çelik kapı üreticisi olarak Türkiye’nin en güvenli çelik kapı üreticisiyiz.

Sunduğumuz ürünlerde kaliteyi ilk sıraya koyan şirketimizin CE, DIN EN 1627 Class 5 Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Belgesi, DIN EN 1627 Class 4 Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Belgelesi, TSE İmalat Yeterlilik, TSE Hizmet Yeterlilik, TSE Türk Standartlarına Uygunluk belgeleri ile birlikte Ortadoğu Teknik Üniversitesi Yangın Dayanım Raporu gibi kalite belgeleri bulunmaktadır.

Ankara Çelik Kapı İletişim

Ostim metro istasyonundan Ankara Çelik Kapı (Merkez – Teşhir Salonu)

Merkez:: Alınteri Bulvarı No: 212 Ostim / ANKARA
Tel:: (0 312) 385 37 83 – 385 37 84
385 09 40 – 385 09 41
Fax: (0 312) 354 61 81
e-posta: ankara@celikkapi.net

Kimler Neler Demiş?

avatar
500